Haber Detayı
11 Mart 2020 - Çarşamba 17:04 Bu haber 4857 kez okundu
 
19 Mayıs Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
2019-2020 eğitim öğretim yılı okul ve eğitim güvenliği toplantısı 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner başkanlığında, 19 Mayıs Müftülüğü Konferans Salonunda yapıldı.
Gündem Haberi
19 Mayıs Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Toplantıya katılanlara teşekkür eden 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner,  okullarımızda güvenli bir şekilde eğitim-öğretimi devam ettirmenin öneminden bahsetti. Okul müdürlerinden ve okul aile birliği başkanlarından okullardaki güvenlik ve eğitim ile ilgili sorunlar hakkında bilgiler aldı. Çözüm önerileri sundu.

Okullarımızda bulunan güvenlik kamera sistemlerinin çalışıp çalışmadığı konusunda eksik hususların ilçe milli eğitim müdürlüğüne bildirilmesini isteyen Kaymakam Güner, bu konuda Kaymakamlık eksik hususlara yardımcı olacaklarını söyledi. Konu ile ilgili söz alan 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, okullarda güvenliğin genel bir konu olduğunu ancak eğitim-öğretimin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için okul çevresinde, okul içinde, okul servislerinde ve okul kantinlerinde her türlü güvenliğinin sağlanmasının çok önemli olduğunu söyledi. Bu konuda her zaman yanlarında olduklarından dolayı ilçe Kaymakamı Yavuz Güner 'e teşekkür etti. Ayrıca İlçe Jandarma komutanına, İlçe Emniyet Müdürüne ve İlçe Sağlık müdürleri ne, okul aile birliği başkanlarına da teşekkürlerini sunduğunu ifade etti. Özellikle okul-aile birliği başkanlarının yanında sürekli olmalarının eğitim-öğretimin sağlıklı yürütülmesi açısından önemli olduğunu vurguladı. Kaymakam Güner,  okul müdürlerinden ve okul aile birliği başkanlarından okullardaki sorunlar varsa bunları her zaman bildirmelerini ve kendilerine yardımcı olacaklarını söyleyerek toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Eğitim Güvenliği toplantısına 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Serkan Kalınbacak, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs İlçe Sağlık Müdürü Alper Çelik, 19 Mayıs Belediye Başkanlığı Temsilcisi Yaşar Ergün, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

BEYZAGÜL GÖREN

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 19, Mayıs, Güvenlik, Danışma, Kurulu, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı