Haber Detayı
30 Eylül 2021 - Perşembe 11:54 Bu haber 3840 kez okundu
 
19 MAYIS TÜRK KIZILAYI’NA KAN VERDİ
19 Mayıs İlçesi’nde pandemi süresinde azalan kan stoklarına 19 Mayıs ilçesinden destek geldi.
Sağlık Haberi
19 MAYIS TÜRK KIZILAYI’NA KAN VERDİ

19 Mayıs İlçesi’nde pandemi süresinde azalan kan stoklarına 19 Mayıs ilçesinden destek geldi.

Vatandaşlar 15 Temmuz Millet Meydanı önünde bulunan Türk Kızılay’ı kan bağışı aracına gelerek destek oldular.

19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Kalınbacak, 19 Mayıs Tapu Müdürü İhsan Sandıkçı, Malmüdürü Süleyman Karavin, 19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal ve daire amirleri Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundular.

19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, “Kan bağışının önemine dikkat çekerek, sağlıklı vatandaşlarımız mutlaka kan bağışında bulunmalıdır. Coranavirüs salgını nedeni ile azalan Türk Kızılay’ı kan stoklarına bir nebze olsun destek vermek için buradayız.  Düzenli kan veren bir insanım. Bugün de Kızılay’ımızın yanında olmak istedik" dedi.

19 MAYIS İLÇE JANDARMADA DESTEK OLDU

19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Kalınbacak, personeli ile birlikte kan bağışında bulundu. 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanlığına ortaya koydukları duyarlı davranıştan ötürü teşekkür eden 19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, İlçe Jandarma Komutanlığı personeli duyarlı bir davranış ortaya koyarak kan bağışında bulundular. Kendilerini tebrik ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı da kan bağışında bulunmaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: 19, MAYIS, TÜRK, KIZILAYI’NA, KAN, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı