Haber Detayı
04 Haziran 2019 - Salı 14:07 Bu haber 999 kez okundu
 
19 MAYIS İLÇESİNDE YOĞUN BAYRAMLAŞMA
Ramazan Bayramı dolayısıyla 19 Mayıs ilçesinde de bir dizi bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
19 MAYIS İLÇESİNDE YOĞUN BAYRAMLAŞMA

Bayram namazını Merkez Camiinde kılan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ilk olarak camii cemaati ile bayramlaştı. Bayramın birinci günü saat 10.00’da 19 Mayıs Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen Bayramlaşma törenine Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç, İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, Alaçam kaymakamı Fikret Zaman, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma komutanı Teğmen Serkan Kalınbacak, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İlçe halkının ramazan bayramını tebrik eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, katılımdan dolayı ilçe halkına teşekkür ederek, “Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

 

  ‘Bizler tek yumruk oldukça aramıza hiç kimse giremez’’ ifadelerini kullanan Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç; “Her bayram olduğu gibi bu bayramda ilçemizdeki bayramlaşma töreninde bir aradayız. Mehmet Akif’in dediği gibi, girmedikçe bir millete tefrika düşman giremez, toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez. Bizler bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya devam edeceğiz. Bizler tek yumruk oldukça, bir ve beraber oldukça kimse aramıza giremez. Bizler bir ve beraber oldukça, yüreklerimiz toplu bir şekilde vurdukça, bizi kimsenin tankı da, topu da sindiremez” şeklinde konuştu.

İlçedeki resmi Bayramlaşma programının ardından, protokol üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığındaki güvenlik güçleriyle bayramlaştı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Emre PİRİNÇCİ
Etiketler: 19, MAYIS, İLÇESİNDE, YOĞUN, BAYRAMLAŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı