Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 14:20 Bu haber 760 kez okundu
 
19 MAYIS İLÇESİNDE POLİS HAFTASI KUTLANDI
19 Mayıs İlçesinde Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıl Dönümü coşkuyla kutlandı.
Gündem Haberi
19 MAYIS İLÇESİNDE POLİS HAFTASI KUTLANDI

19 Mayıs İlçesinde Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü kutlama programı kapsamında 15 Temmuz Millet Meydanında çelenk sunma programı düzenledi.

Çelenk sunma programının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memurları ziyaret edilerek, Türk Polis Teşkilatının 174’üncü Kuruluş Yıl Dönümü tebrik edildi. Burada 19 Mayıs İlçe Müftülüğü tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak dualar yapıldı.

19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan, “Günün her saatinde halkın huzur ve güvenliği için fedakârca çalışan arkadaşlarımızı özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Polis Teşkilatı, kuruluşundan günümüze kadar toplumsal huzurun korunması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getiriyor. Polis Teşkilatı’mızın, 174’üncü yıl dönümünü kutluyorum. Vatanı ve milleti uğruna canını hiçe sayıp şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet, ülkesi için yaralanıp gazi olmuş polislerimize de acil şifa diliyorum. 174 yıldır cesaretle, şevkle çalışan tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: 19, MAYIS, İLÇESİNDE, POLİS, HAFTASI, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı