Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 14:41 Bu haber 1393 kez okundu
 
19 MAYIS ÇOCUK EVLERİ SİTESİNDE KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ KUTLANDI
11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü nedeniyle Samsun Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi’nde program düzenlendi.
Gündem Haberi
19 MAYIS ÇOCUK EVLERİ SİTESİNDE KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ KUTLANDI

Programa; 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner,  Samsun Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tekin Balcı,  19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr.Şener Şenyurt,  19 Mayıs ilçe Jandarma Komutanı Serkan Kalınbacak, İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç,19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Fatih Karateke, ilçe kurum amirleri,  kurum personeli ve kız çocukları katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Samsun Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Çocukların çok önemli ve değerli varlıklar olduğunun belirterek, “Sağlıklı, kendi ayakları üzerinde durabilen, ülkesini seven, aile kurabilecek ve bu aileyi yaşatabilecek bireyler haline gelebilmeleri bizim en büyük isteğimizdir” dedi.

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, “Sizleri çok seviyoruz, sizleri her zaman düşünüyoruz. Başarılı yerlere gelmenizi istiyoruz. Sadece sizlerden değil tüm çocuklarımızdan isteğimiz derslerinize çalışın. Başarılar diliyor, gününüzü kutluyoruz” dedi.19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr.Şener Şenyurt, katılımcılara güçlü kızlar güçlü yarınlar adlı konferans verdi.

Program 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi tarafından düzenlenen ikramla son buldu.

Beyzagül GÖREN 

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 19, MAYIS, ÇOCUK, EVLERİ, SİTESİNDE, KIZ, ÇOCUKLARI, GÜNÜ, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı