Haber Detayı
17 Temmuz 2018 - Salı 12:07 Bu haber 4809 kez okundu
 
19 MAYIS BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ
19 Mayıs Belediyespor Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.
Spor Haberi
19 MAYIS BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

19 Mayıs Belediyespor Kulübü Lokali’nde gerçekleştirilen toplantı Saygı Duruşu İstiklal Marşının okunması ile başladı. Genel Kurul Divanın oluşturulması ve hesap bilançosunun okunması ile devam etti. Genel kurulda yeni yönetim kurulu seçiminin açık oyla ya da gizli oyla yapılması delegelerin oylarına sunuldu. Açık oylama ile yapılması kabul edilen genel kurulda, tek liste yönetime adaylığını açıkladı.

19 Mayıs Belediyespor Yönetim Kurulu Asil Üyeler şu kişilerden oluşuyor; Osman Topaloğlu, İlfet Gören, Kemal Barış, Yusuf Nuri Demir, Murat Kalaycı, Recep Ayazoğlu ve Burhan Yazıcı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Genel Kurulun ilçemize hayırlı olmasını ve yeni yönetime gelenlere başarılar diledi. Topaloğlu; “İlçemizde sporun daha güzel yerlere gelmesi için biz Belediye olarak destek vermeye devam edeceğiz. Hatta ilçemizde farklı alanlarda spor faaliyetlerinin oluşması için çalışmalar yapacağız. Sizler sporun içinde insanlar olarak fikirleriniz ile biz de belediye olarak imkânlarımız ölçüsünde hizmet edeceğiz. 19 Mayıs Belediyespor’un yapılan Genel Kurul toplantısı ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

EMİN KADİR BARIŞ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 19, MAYIS, BELEDİYESPOR, YENİ, YÖNETİMİNİ, SEÇTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı