Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 15:33 Bu haber 1762 kez okundu
 
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU
19 Mayıs İlçesinde ilçesinde, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan demokrasi kahramanları için Mevlid-i Şerif okutuldu.
Gündem Haberi
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU

Merkez Camisi'nde düzenlenen programa 19 Mayıs Kaymakam Vekili Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı,19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Emniyet Müdürü  Ahmet Akdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven, Kamu Kurum Müdürleri, memurlar ve  vatandaşlar katıldı. Programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, tekbir, tespihat, kaside, ilahilerin okunmasının ardından son buldu.

Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, "15 Temmuz demokrasi zaferimiz, Türk milletimizin birliğinin ve beraberliğinin ne kadar sağlam olduğunu bir kez daha dosta düşmana göstermiştir. 15 Temmuz darbe girişiminde devletine ve bayrağına sahip çıkan güvenlik güçlerimiz ve vatandaşlarımız, darbecilere karşı direnerek çocuklarımızın geleceklerini karanlık güçlere teslim etmemişlerdir. Bu uğurda geleceğimiz için hiç tereddüt etmeden şehitlik mertebesine ulaşmış şehitlerimizi ve 15 Temmuz'u hiç unutmayacağız. Her 15 Temmuz'u anarken onlara milletçe bir kez daha dualarımızı ve şükranlarımızı sunacağız" dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: 15, TEMMUZ, ŞEHİTLERİ, İÇİN, MEVLİD-İ, ŞERİF, OKUTULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı