Astroloji

 

 

 
Akrep (27.01.2020)
Bugün evinizdeki ortamı tekrar düzenlemek ve sorumluluklarınızı toparlamak hale getirmek için bazı çabalar içinde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizi mutsuz algılamaması için çok fazla gereksiz eleştirilerde bulunmamaya özen gösterin.
 
Aslan (27.01.2020)
Ortak paylaşılan kaynaklarınız adına bazı kararlar vermek isteyebilirsiniz. Yeni yatırımlar için güzel fırsatlar önünüze gelebilir. Bugün bunları konuşmak yerine kafanızı dinlemeyi seçmelisiniz. Kendinize sosyal bir zaman ayırmayı seçin.
 
Balık (27.01.2020)
Bugün hem ev hem de çalışma ortamında kendinizi germemeli ve tepkilerinizi hiç hak etmeyen insanlara karşı yönlendirmemelisiniz. Çevrenizdeki insanları dost ve düşman ilan etmek için acele etmeyin. Sadece temkinli davranın.
 
Başak (27.01.2020)
Uzak seyahetler ve eğitiminiz ile ilgili bazı konular gündeminizde olabilir. Ticaret ile ilgili konular bugün ilgilinizi çekebilir. Önemli fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Yenilikler içinde olacağınız bugün, sorumluluklarınızı toparlamak size iyi gelecektir.
 
Boğa (27.01.2020)
Arkadaşlarınızla ilgili önemli bazı girişimler ya da projelerde bulunabilirsiniz. Özel bir konu için bir araya gelip fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bugün daha fazla sosyal ilişkilerinizi geliştirmeli ve yeni yerler keşfetmeyi tercih etmelisiniz.
 
İkizler (27.01.2020)
Sosyal ilişkilerinizi güçlendirecek kendinize yeni hedefler belirleyecek bir iç güç yakalayacaksınız. Tartışmalardan ya da kendinizi savunmak zorunda kalacağınız durumlardan uzak durmalısınız.
 
Koç (27.01.2020)
İş hayatınız ve aile ilişkileriniz adına arada kalabileceğiniz bazı olaylar söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarınız ile ilgili konuları kafanızda fazla büyütmeyin. Dengeleri korumalısınız. Hayatınızdan gitmek isteyenler gitsinler.
 
Kova (27.01.2020)
Maddi konuların ön planda olacağı bugün gereğinden fazla harcamalar yaparak bütçe dengenizi aşabilirsiniz. Bugün özellikle birilerini tenkit ederken ölçüyü kaçırmamalısınız. Aynı hatayı işleyebileceğin ihtimalini göz ardı etmeyin.
 
Oğlak (27.01.2020)
Aileden gelen finansal konularınızla ilgili yorumlar alabilirsiniz. Sizden karar vermenizi bekleyenler için bir karar sunmak için ideal bir gündesiniz. Başarının tesadüflerle sınırlı olmadığını en iyi sizler biliyorsunuz. Sabır ve gayretinizi bugünde göstermelisiniz.
 
Terazi (27.01.2020)
Bugün partnerinizin geçmişte size karşı yaptığı hatalardan ötürü  affedici olamayabilir ve bu durum üzerine bire bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz. Empati yeteneğinizi kullanmalısınız. Yeni bir başlangıç heyecan verici olacaktır.
 
Yay (27.01.2020)
Bugün kendinizi rahatlatmak için sanatsal faaliyetlere yönlendirebilir ve partnerinizle birlikte hobilerinize yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Hayatınızla ilgili gerçek bazı kararlar vereceğiniz bir gündesiniz. Kimsenin etkisi altında kalmamaya özen gösterin.
 
Yengeç (27.01.2020)
Duygusal bir rekabet içerisinde olmamaya özen gösterin. Partnerinize karşı kıskançlık duygusu beslemek yerine onun şartları anlamayı seçerseniz aranızdaki dengeyi korumuş olursunuz. Biraz kendinizle zaman geçirmeniz daha doğru olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı